PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32386}

Czekając na wyrok

Monster's Ball
7,0 16 854
oceny
7,0 10 1 16854
7,0 4
oceny krytyków
Czekając na wyrok
powrót do forum filmu Czekając na wyrok

Było fajnie!

ocenił(a) film na 4

ale tylko do samobójstwa Sonny'ego...
Potem film oklapł. Do wspomnianego momentu byłoby 8.
Sam nie wiem co dać.
Spodziewałem się czegoś lepszego, czyli powinno być 4.
Ale w gruncie rzeczy film był OK, ale 5 to za dużo...
Za to, że Berry dostała Oscara będzie 4, bo moim zdaniem opinie, że dostała go za pokazanie cycków nie są chybione :/

Zawiodłem się na filmie i na Berry.
Fajnie zagrał Ledger i Thornton. Pochwała za klimat.

southmilpitas

Mam podobne odczucia co do Berry i tego że akcja filmu po śmierci Sonny'ego stała się jakaś taka rozlazła. Ale całościowo oceniam film wyżej. Nawet jeśli film po 30 minutach oklapł to to nawet pasowało zmian w życiu Hank'a. Może trochę przekombinowałam ale co tam :P.

southmilpitas

wszystko fajnie kolego ale nie musisz zdradzac ważnych wątków z filmu w swojej recenzji! ludzie wchodza na ta strone aby poczytac opinie tych, którzy juz dany film oglądali, nie chcą znać takich szczegółów jak np. samobójstwo bohatera przed obejrzeniem filmu!

ocenił(a) film na 4
dajtu2

Przepraszam, jeżeli zepsułem Ci przyjemność z oglądania.
Rzeczywiście mogłem ostrzec, że w mojej wypowiedzi jest spojler.

Obiecuje poprawę.

Ale jeżeli chciałem skrytykować film, to musiałem powiedzieć z jakiego powodu, co mi się nie podobało.

Przyznasz, że sama wypowiedźi "film był fajny, Berry to fajna dupa" albo "co za głupia beznadzieja, za ten film należy reżysera wrzucić do szamba" mogłyby wywołać atak na moją osobę za "brak jakichkolwiek argumentów"

A tak czarno na białym piszę co było "be".

ocenił(a) film na 10
southmilpitas

Cóż, "Czekając na wyrok" i ocena 4...... Należy jedynie pogratulować autorowi tematu. Mamy przykład kolejnego niedojrzałego widza, który nie potrafi dobrze i sprawiedliwie ocenić filmu. Rolę Berry oceniasz jedynie przez pryzmat owej sceny erotycznej(która rzeczywiście była mocna ale jakże wymowna). Oscar dla niej był zupełnie słusznym wyróżnieniem. Zdecydowanie w roku 2001 była najmocniejsza spośród nominowanych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones