PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32386}

Czekając na wyrok

Monster's Ball
7,0 16 840
ocen
7,0 10 1 16840
7,0 4
oceny krytyków
Czekając na wyrok
powrót do forum filmu Czekając na wyrok

Przejmujący film...

ocenił(a) film na 9

bezbłędnie obsadzony i wszyscy zagrali świetnie. Cieszę się, że powstał i pozwolił Halle wyzwolić się z 'szufladki' kobiet kotów i wejść do historii kina. Nie rozumiem widzów, którzy podsumowują - 'nuda' i dają po 4 - 5 punktów... Jak nuda, to nuda, odwagi! Wlepiajcie po '1'. Nie wiem, co może być w tym obrazie niezrozumiałe... a jeśli jest, to ktoś ma poważny powód do zmartwienia.

gosiax

Nie ma się czym przejmować. Ten film jest nudny tylko dla gimbusów, które nie wiedzą co to fabuła, bo w dzisiejszym kinie zastąpił je wyścig na tempo i efekty specjalne.

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

"...nudny tylko dla gimbusów"-bo dla reszty jest zajebiście ciekawy. Kiedy wy,hipokryci,pojmiecie,że to co wam się podoba,nie musi podobać się reszcie,a szufladkowanie tych,którzy się z wami nie zgadzają na "gimbusów" i "niedojrzałych gnojków" oznacza tylko,że sami się mentalnie zatrzymaliście na poziomie niższym,niż te dwie grupy? Kiedy?

ocenił(a) film na 7
gosiax

Dałaś swoją ocenę, świetnie.. pozwól innym odczuwać film po swojemu.. pewnie nie wszyscy są tak błyskotliwi.. Ja mówię "nuda" i daję 7.. bo film nie jest zły.. ale widziałam wielkie stado lepszych.. oczywiście w MOIM odbiorze.. I nie zamierzam akurat z tego powodu mieć zmartwień.. ani poważnych, ani żadnych.. Serdecznie pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones