PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32386}

Czekając na wyrok

Monster's Ball
7,0 16 854
oceny
7,0 10 1 16854
7,0 4
oceny krytyków
Czekając na wyrok
powrót do forum filmu Czekając na wyrok

Słabiutki

ocenił(a) film na 6

Atmosferą, pomysłami i narracją przypomina 21 gramow Inarritu. Nie wiem tylko dlaczego Berry dostała Oscara? Ona po prostu doslownie dala dupy, i chyba tylko dlatego. Natomiast dobrze grali moim zdaniem panowie. Film jest wedlug mnie przecietny - najwazniejszy chyba watek a wiec jak zareaguje Berry , gdy sie dowie, zostawiony zostal na ostatnia minite filmu, co go bardzo splaszczylo. ale rezolutna berry wlasciwie waha sie tylko przez minute i od razu wie, co ma zrobic. fakt, ze jej kochanek zabil jej meza pozostaje jakby niewazny. pomysl niby dobry, ale nic szczegolnego. polecam, jesli kogos rozpiera humor i energia i chcialby swa radosc przytlumic.

ocenił(a) film na 10
q_ba87

Halle Berry otrzymała Oscara za rewelacyjną i wstrząsającą kreację Letici w filmie "Czekając na wyrok".

"najwazniejszy chyba watek a wiec jak zareaguje Berry , gdy sie dowie, zostawiony zostal na ostatnia minite filmu, co go bardzo splaszczylo. ale rezolutna berry wlasciwie waha sie tylko przez minute i od razu wie, co ma zrobic. fakt, ze jej kochanek zabil jej meza pozostaje jakby niewazny. pomysl niby dobry, ale nic szczegolnego"

Jak na kogoś kto czyta Dostojewskiego to dziwi mnie to, że zupełnie nie zrozumiałes tego filmu.

thomas_4

"21 gramów" zostało nakręcone dwa lata po "Czekając na Wyrok" i osobiście nie widzę podobieństw.

q_ba87

"Ona po prostu doslownie dala dupy, i chyba tylko dlatego"
Pominąwszy zasadność tego Oskara, głębia analizy mnie poraziła. Widać nikt tak dobrze nie potrafi "spłaszczyć" filmu jak niektórzy widzowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones