PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32386}

Czekając na wyrok

Monster's Ball
7,0 16 840
ocen
7,0 10 1 16840
7,0 4
oceny krytyków
Czekając na wyrok
powrót do forum filmu Czekając na wyrok

przeszła do klasyki kina. Jest z jednej strony bardzo naturalna i autentyczna, a z drugiej - bardzo ostra. Ma w sobie coś elektryzującego. Film można rozpatrywać na wielu płaszczyznach. Naprawdę dobry film, choć co tu ukrywać - bardzo ciężki.

ocenił(a) film na 6
Hilton

Chyba ty jesteś ciężki. Zwykły obyczaj bez rewelacji.

Hilton

Jęsli ktos jest zanteresowany tą scenka to niech poda swojego maila, wyśle mu link.
Pozdro

użytkownik usunięty
JFox89

bardzo bym prosił :P : mrmrmario@wp.pl

JFox89

wstyp f*iu*ciska wstyd!!
po kiego grzyba wam scena?
-deprawacja filmu
-bezczeszczenie
-wyrywanie fragmentu z całości dla JAKIEGO CELU W TYM WYPADKU HE?
DLA SPAMIĘTANIA od A do Z O-S-K-A-R-O-W-E-G-O FILMU
Z CALĄ DUCHOWĄ SPUŚCIZNĄ?

hoho ciezko z pamiecią...

Hilton

ja jestem zainteresowany asr_ryjek@o2.pl

asr1927

mi też prześlij kinomaniak@interia.eu ...........................

Hilton

dla mnie ta scena jest mniej więcej taka, jak cały film-żenująca i smutna. jeszcze nigdy zdobycie Oscara nie było tak proste...:/

gatoblanco

Oni naprawde się tam pieprzyli (chodzi mi o aktorów) ? Wydawało mi się, ze widać było małego "Mr. happy" gdy H.B. jeździła na nim (sorry za mój język :P) W ogóle zastanawia mnie jak kręcą takie sceny erotyczne w normalnych, typowych produkcjach.

ocenił(a) film na 7
donZabol

Pewnie tak jak w "To właśnie miłość" :)

donZabol

Bzdura to zwykł farmazon wymyslony przez pismakó i zaraz też to miałą byc jakaś reklama dla filmu,po prostu dobrze i realistycznie zagrana scenka

Hilton

http://www.metacafe.com/watch/570918/hally_berry_on_wild/

ocenił(a) film na 10
gatuzi

Dla mnie najbardziej żałosne są wypowiedzi typu: "dla mnie ta scena jest mniej więcej taka, jak cały film-żenująca i smutna. jeszcze nigdy zdobycie Oscara nie było tak proste...:/"

gatuzi

Jest scena gdzie dosłownie widać jak ujeżdża go

Ku_Oswieceniu

Farmazony piszesz człowieku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones